آژانس مسافرتی صبا گشت پرواز - برگزار کننده تورهای داخلی و خارجی

ویزای start-up کانادا چیست?


برنامه ویزای استارت آپ اولین نوع ویزا در جهان است. کانادا با هدف قرار دادن یک نوع جدید از مهاجرت کار آفرین از طریق ویزای استارت آپ بطور بالقوه به ایجاد شرکت های خلاق پرداخته که می تواند در سطح جهانی رقابت کرده و ایجاد شغل نمایند. برای واجد شرایط بودن جهت اخذ ویزای استارت آپ فرد باید حداقل 200000 دلار در یک یا چند صندوق سرمایه فعالیت اقتصادی تعیین شده کانادایی معرفی شده سرمایه گذاری کنند. جهت اخذ ویزای استارت آپ فرد باید 75000 دلار کانادا از طریق سرمایه گذاری بدست آورد، چنانچه مبلغ سرمایه گذاری شده از سرمایه گذارانی باشد که با یک یا چند angel investor groups کانادا معرفی شده مرتبط باشد.
جهت کسب شرایط اخذ ویزای استارت آپ، فرد باید در یکی از برنامه های تعیین شده در زمینه رشد اقتصادی کانادا پذیرفته شود. دلایل بسیاری برای اثبات اینکه چرا کانادا بهترین گزینه برای کسب و کار و تجارت است وجود دارد.
استقبال کانادا از تجارت
سابقه اقتصادی قوی
دسترسی به یک بازار بی نظیر
نیروی کار با تحصیلات عالی
نرخ مالیات پایین
محیط رقابتی در بخش تحقیق و توسعه
ثبات مالی
مکانی عالی برای سرمایه گذاری، کار و زندگی
برای گرفتن ویزای استارت آپ و اقامت دائم کانادا باید به موارد زیر توجه داشته باشید:
باید ثابت کنید ایده یا کسب و کاری که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید توسط یک سازمان تعیین شده از سوی کانادا پشتیبانی شده است.
مهارت های زبانی
داشتن بودجه توافقی کافی
مراحل درخواست ویزای استارت آپ:
پس از آنکه کارتان توسط یک سازمان تعیین شده حمایت شد و و اجد شرایط تمام ضوابط بودید، مراحل زیر را برای اخذ ویزای استارت آپ ادامه دهید.
بررسی زمان انجام روند کار
زمان روند انجام درخواست کارتان توسط اداره مهاجرت کانادا را بدانید. این زمان به شما می گوید چه مدت روند درخواست شهروندی و مهاجرت کانادا طول می کشد. این زمان می تواند بسته به اینکه چه تعداد متقاضی شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) پذیرش می شوند متفاوت باشد. فاکتورهای مختلفی می تواند روی این مراحل تاثیر بگذارد، از جمله:
تعداد درخواست های کامل پر نشده.
تغییرات فصلی در پذیرش درخواست کار.
تغییرات در عملکرد اداره مهاجرت و شهروندی کانادا و موارد دیگری که خارج از کنترل اداره مهاجرت و شهروندی کانادا است. از آنجا که ویزای استارت آپ جدید است و درخواست ها هنوز دریافت نشده است، زمان روند انجام کار هنوز مشخص نیست.