آژانس مسافرتی صبا گشت پرواز - برگزار کننده تورهای داخلی و خارجی

ویزای تحصیلی کانادا


کانادا یکی از اهداف اصلی کسانی است که می خواهند در یک کشور پیشرفته و علمی در محیطی آرام و با امکانات و کیفیت بالا تحصیل و آینده خود را تضمین نمایند دانشجویان برای ادامه تحصیلشان برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های کانادا اقدام می‌کنند. برای ورود به دانشگاه کشور کانادا برای تحصیل گرفتن ویزای تحصیلی است. برای دریافت ویزا دانشجویان بعد از اینکه مکاتبات را با دانشگاه مورد نظرشان انجام دادند و مدارکشان را به دانشگاه مورد نظر فرستادن می توانند دریافت پذیرش را از اون دانشگاه بگیرند و دریافت پذیرش به این معنی نیست که ویزا گرفتن ولی گرفتن پذیرش کار را برای دریافت ویزا آسانتر می کند. ویزای تحصیلی به تنهایی موجب نمی شود که به شما اقامت دائم دهند و ویزای تحصیلی فقط 3 ماه بعد از پایان تحصیلتان معتبر می باشد. در این مدت فرصت هست که کار در ارتباط با رشته تحصیلتان پیدا کنید و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار تبدیل نمائید و بعد از این برای اقامت دائم خود اقدام کنید. و با گرفتن ویزای تحصیلی خانواده شما نمی توانن با شما به کانادا بیایند. ولی می توانند با دعوتنامه شما برای گرفتن ویزای توریستی اقدام کنند.
مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا به شرح زیر است:
نامه پذیرش مدرکی است که به دانشجویان اجازه می‌دهد در موسسات آموزشی تعیین شده مشغول به تحصیل شوند. این مجوز در واقع همان نامه‌ای است که از طرف مرکز آموزشی به عنوان پذیرش برای دانشجو ارسال می‌شود.
مدرک شناسایی
پاسپورت خودتان و همراهان و ۲ قطعه عکس جدید ۳٫۵*۴٫۵ زمینه سفید و هر یک از همراهان را به دپارتمان ویزا تحویل دهید. فراموش نکنید که عکس‌ها باید پشت‌نویسی شوند نامه بانک از کانادا در صورتی که پول‌تان را به یکی از بانک‌های کانادا انتقال داده باشید.
نامه وام دانشجویی از موسسه مالی
نامه تمکن مالی ۴ ماه اخیر
نامه تمکن مالی که موجودی حساب شما را به صورت دلار کانادا مشخص کرده باشد.
فیش واریز شهریه و خوابگاه که به حساب دانشگاه واریز کرده‌اید.
نامه حمایت مالی از شخص یا موسسه‌ای در کانادا که در طول تحصیل هزینه‌های شما را پوشش می‌دهد.
یادمان باشد که افراد زیر ۱۸ سال باید ترجمه رضایت‌نامه والدین برای تحصیل درخارج از ایران و پوشش هزینه‌های مالی در طول مدت تحصیل را که در دفتر اسناد رسمی به ثبت رسیده، در تمام مراحل همراه داشته باشند.