آژانس مسافرتی صبا گشت پرواز - برگزار کننده تورهای داخلی و خارجی

 
شرایط اخذ ویزای ایتالیا
ایتالیا یکی از زیباترین کشور های اروپایی است ,این کشور در جنوب اروپا واقع شده است و پایتخت آن شهر رم است. این کشورازشبه جزیره ی ایتالیا ودو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده است .امروزه ایتالیا کشوری توسعه یافته است. علاوه بر اینکه این کشوردرزمینه صنعت ومدرنیته ,رشد افزونی داشته است, درزمینه ی تاریخی وفرهنگ و معماری هم بسیار قوی شده است.
به این علت زمینه را برای رشد صنعت توریسم در این کشوروجذب گردشگران فراهم کرده است و همچنین ازلحاظ سیاسی ,اقتصادی و اجتماعی درکنارکشورهای انگلستان ,فرانسه , روسیه و آلمان قرار می گیرد.

سفر به ایتالیا

از آنجایی این کشور زیبا یکی از هم پیمانان معاهده شینگن است,دریافت ویزا جز الزامات سفر به این کشور می باشد. شما برای سفر به این کشورباید ویزا یا همان مدارک لازم برای ورود به کشور ایتالیا را دردست داشته باشید پس باید بدانید:
سفارت ایتالیا کجاست! چگونه باید ازآنها وقت قرارملاقات بگیرید! چه مدارکی را باید ازقبل آماده کنید ! با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در خصوص این حوزه در اختیار شما قرار دهیم. برای سفرو گشت و گذارو دیدن جاذبه های توریستی این کشور ویزای توریستی ایتالیا در اختیار شما قرار می گیرد.
ویزای توریستی ایتالیا به شما اجازه ی اقامت چند روز تا 3 ماه را میدهد ,این را بدانید که ویزای توریستی به شما اجازه کار را نمی دهد و برای اشتغال در ایتالیا , احتیاج به صدور مجوز کار دارید.
شما برای اخذ ویزای هر کشوری می بایست فرم تقاضای ویزای آن کشور را تکمیل کنید. این فرم را می توانید از بخش کنسولگری سفارت ایتالیا درتهران تهیه کنید, فرم باید در دو نسخه و برای هر فرد به طور جداگانه تکمیل شود.
به این توجه داشته باشید که برای ویزای ایتالیا ازکلیه ی مدارک باید فتوکپی داشته باشید,اصل مدرک به شما بازگردانده می شود و کپی آن ها برای بررسی نزد بخش روادید می ماند.
برای در خواست ویزا باید مدارک لازم را با خود به سفارت ببرید پس باید بدانید که سفارت چه مدارکی را از شما اخذ خواهد کرد.
ویزای 14 روزه عادی ایتالیا
مدارک لازم جهت اخذ ویزای ایتالیا
1.اصل گذرنامه با 7 ماه اعتبار و ارائه گذرنامه های قبلی
(توجه: اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بعد تاریخ درخواست روادید باشد.کپی گذرنامه را تنها از صفحات یک تا پنج و همین طور صفحاتی که در ان مهر ویزا خورده باشد تهیه کنید)
2.اصل شناسنامه با ترجمه انگلیسی تمام صفحات
( توجه:ترجمه رسمی شناسنامه با فتوکپی از تمام صفحات باید حتما موجود باشد.)
3.سابقه بیمه با ترجمه انگلیسی
4.گواهی اشتغال به کار با پروانه کسب با ترجمه انگلیسی در گواهی اشتغال به کار باید نام وسمت مسافر و میزان درامد قید شود.
برای افراد باز نشسته ترجمه حکم بازنشستگی و کارت بازنشستگی و اخرین فیش حقوقی الزامی می باشد. برای افراد محصل ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل الزامی می باشد.
5.اصل سند مالکیت به نام مسافر ترجمه انگلیسی تمام صفحات
6.گردش سه ماهه حساب , ترجمه انگلیسی
7. 6قطعه عکس رنگی زمینه سفید4.5 *3.5
(توجه: در صورتی که عکس همراهان درگذرنامه ی متقاضی باشد. باید برای همراهان نیز دو قطعه عکس در مدارک در نظر بگیرید. عکس باید زمینه روشن , واضح وکاملا جدید باشد و باظاهر فعلی متقاضی مغایرتی نداشته باشد.)
8.تکمیل مشخصات فردی
( توجه :ادرس محل کار و منزل به طور دقیق , اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی , برا کارمندان بخش دولتی ,ترجمه ی اخرین حکم کارگزنی برای کارمندان بخش خصوصی :
گواهی اشتغالل به کار برای صاحبان شرکت های خصوصی , ترجمه ی روزنامه رسمی شرکت
به همراه رزومه ی شرکت به زبان انگلیسی , دو سری کپی از اصل مدرک فارسی , برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها, کارت بین المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی , برای مشاغل ازاد , ترجمه جواز کسب ویا کارت بازرگانی.
ترجمه اخرین مدرک تحصیلی , دو سری کپی از اصل مدرک فارسی.
مشروح عملیات اخرین ماه حساب بانکی شخصی.
ترجمه یک سند مالکیت,دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
ضمانت نامه بانکی و یا چک رمزدار به مبلغ روز به ازای هر فرد. برای ارائه ی مدارک احتیاج به وقت ملاقات و انجام مصاحبه از بخش روادید سفارت ایتالیا دارید
که باید با دردست داشتن اصل گذر نامه و به صورت حضوری برای دریافت وقت ملاقات اقدام کنید.
بررسی اولیه ی مدارک معمولا از سه هفته تا یک ماه طول می کشد. و ممکن است پاسخ قطعی نسبت به درخواست شما چند هفته ای هم بیشترزمان ببرد.) بعد موافقت با صدورروادید مدارکی که هنگام دریافت روادید نیاز دارید, این ها هستند:

ویزای ایتالیا


بیمه مسافرتی ویزای ایتالیا
متقاضیان روادید باید بیمه ی مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت های پزشکی , هزینه های احتمالی نیازبه درمان و یا هزینه های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شینگن معتبرباشد. شرکت بیمه گذار باید نماینده ای معتبردرکشورایتالیا داشته باشد, بلیط هواپیما با رزرواسیون قطعی رفت وبرگشت به مقصد ایتالیا درصورت لزوم , فاکتور پرداخت شده ی هتل برای مدت اقامت کل هزینه روادید.
شما باید مدارک تکمیلی را به صورت کاغذی و شخصا به صورت حضوری به سفارت ببرید, شما نمیتوانید مدارک را به صورت اکترونیکی و در ضمیمه ایمیل برای سفارت ارسال کنید چون در ان صورت به در خواست شما جواب داده نخواهد شد.
سفارت ایتالیا: تهران ,خیابان نوفل لوشاتو , پلاک 79/68
برای درخواست ویزا باید از قبل وقت بگیرید و این کار را به صورت اینترنتی انجام می شود. باید به سایتی که در سایت سفارت معرفی شده بروید و از بین روزهایی که ظرفیت آن ها هنوز پر نشده روز خود را انتخاب کنید، اگر نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید می توانید به مسئولان سفارت ایمیل بزنید.
نکات مهم و قابل توجه :
کلیه مراجعین هنگام درخواست روادید ، نوع ویزاي درخواستی را دقیقا قید نمایند، فرم ویزا را خوانا و بدون خط خوردگی پر نمایند. روادید شینگن باید از کشوري که مقصد اصلی مسافر است صادرشود
توجه : فقط افرادي که داراي دعوتنامه از شرکتها ، موسسات دولتی و خصوصی یا اشخاص حقیقی مقیم ایتالیا می باشند می توانند ، جهت اخذ ویزاي شینگن به این کنسولگري مراجعه نمایند . جهت مصاحبه می توانید هر روز به جز جمعه و شنبه – از ساعت 8.30 الی 11 به سفارت مراجعه نمایید
تذکر: داشتن روادید تردد فرودگاهی براي ایتالیا الزامی است و افرادي که قصد عبور از یکی از فرودگاههاي ایتالیا را دارند ، حتی براي توقف چند ساعته ، باید قبلا روادید تردد را از کنسولگري ایتالیا کسب کرده باشند
افرادي که داراي اجازه اقامت معتبر ، صادره از یکی از کشورهاي عضو اتحادیه اروپا و یا فضاي اقتصادي اروپا هستند و نیز دارندگان اجازه اقامت ایالات متحده آمریکا و کشور کانادا از قانون فوق مستثنی هستند.
اطلاعات تکمیلی و کلی ویزای ایتالیا
سفارت ایتالیا فقط وقتی برای شما ویزا سفر به حوزه شینگن را صادر می‌کند که تنها مقصد یا مقصد اصلی سفر، کشور ایتالیا باشد.
اگر بدون در نظر گرفتن این موضوع ویزای شینگن گرفته باشید سایر کشورهای عضو پیمان شینگن می‌توانند از ورود شما جلوگیری کنند.
هر کسی که بخواهد ویزا بگیرد به جز کودکان زیر ۱۲ سال باید اثر انگشت خود را ثبت نماید
روادید عادی جهت والدین فرزندان مقیم ایتالیا :
1. فرم درخواست روادی به زبان لاتین با ذکر تاریخ امضاء و شماره تلفن و دوقطعه عکس
2.گذرنامه با حداقل دو ماه اعتبار پس از پایان اعتبار روادید.
3.فتوکپی اجازه خروج ,همراه با ترجمه رسمی ایتالیایی ان
4.فتوکپی بلیط هواپیما با قید تاریخ رفت و برگشت
5.دعوتنامه از طرف فرد مقیم
6.فتوکپی شناسنامه پدر و مادر و ترجمه رسمی ان
7.اصل گواهی صادره ازاداره پلیس محل اقامت دعوت کننده و فتوکپی ان , دال بر توانایی به عهده گرفتن مخارج مربوط به مسکن ,توانایی مالی و بازگشت به کشور مبدا. 8.فتوکپی اجازه اقامت معتبر دانشجوی ایرانی ,دعوت کننده روادید عادی شینگن , اعتبار 90 روز اقامت,برای یک یا چند بار ورود ,ظرف شش ماه,دارنده این نوع روادید مجاز به ورود به کلیه کشور های عضو شینگن است.
روادید شینگن با محدودیت ارزی با اعتبار حداکثر 90 روز اقامت عبرای یک یا چند بار ورود به کشور های قید شده در ویزا است.
روادید ملی بدون محدودیت ارزی با اعتبار حداکثر 90 روز اقامت , برای یک یا چند بار ورودبه کشور که برایش ویزا صادرشده وارد شود.روادید تکمیل شده ,یک قطعه عکس ,گذرنامه,شناسنامه, در صورت تاهل گذرنامه.
تحصیلی :ثبت نام خارجی ها در دانشگاه های ایتالیا براساس بخشنامه وزارت امورخارجه ایتالیا انجام می شود.این بخشنامه هر ساله در فصل بهاربه سفارتخانه های ایتالیا ابلاغ نمایند. شرط ورود به دانشگاه های ایتالیا,قبولی در ازمون زبان ایتالیایی که سفارت برگزار می کند. ازمون دارای دوبخش شفاهی و کتبی است.
فقط قبول شدگان در بخش کتبی می توانند در مصاحبه شرکت نمایند. جهت شرکت در ازمون دارا بودن دیپلم متوسط نظام قدیم و با گواهی دال برپایان دوره پیش دانشگاهی الزامی است. صدور روادید دانشجویی منوط به اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظرو ارائه ضمانت نامه مالی از طرف متقاضی است. افرادی که مراحل مذکور را با موفقیت طی نموده اند.
بین ماههای اگوست و سپتامبرروادیشان صادر می گردد وصدوراین روادید به متقاضی امکان می دهد که در امتحان ورودی دانشگاه موردنظر شرکت نمو ده اند و پس از قبولی در امتحانات , در ان دانشگاه ثبت نام نمایند. برای اطلاعات کامل برای ثبت نام در کلاسهای زبا ایتالیایی که درسفارت برگزار می شود. می توانید با سفارت تماس بگیرید.
بازرگانی: فرم شناسنامه همسر، فتوکپی صفحات اول گذرنامه ، نامه درخواست صدور روادید که در آن موقعیت شغلی متقاضی ذکر شده باشد
اعضاي هئیت مدیره و متقاضیان شرکت : کپی و اصل مدارك رسمی دال بر فعالیت متقاضی در ایران . یا معرفی نامه از طرف مدیر شرکت که در آن موقعیت شغلی نامبرده و دلایل سفر او ذکر شده باشد، کپی و اصل مدارك دال بر روابط تجاري بین شرکت ایرانی و شرکت ایتالیایی دعوت کننده ،پرداخت بیمه مسافري
ترانزیت: 2قطعه عکس، فرم سفارت، فتوکپی بلیت تائید شده ، ترجمه ( به ایتالیایی و فتوکپی اجازه خروج و مدارك ارزي دال بر دارا بودن میزان ارز لازم و کافی براي تمام مدت اقامت درایتالیا)گذرنامه با 2 ماه اعتبار ، فرم روادید پر شده به زبان ایتالیایی با تاریخ، امضا و شماره تلفن.
برای اطلاعات بیشتروگرفتن وقت قبلی سفارت واخذ سفارت ایتالیا با ما تماس بگیرید.
اقامت در کشورایتالیا
برای اخذ اقامت ایتالیا و مهاجرت به این کشورباید اطلاعاتی از این کشوردراختیارداشته باشید پس با ما همراه باشید. ایتالیا کشوری درجنوب اروپا با مساحتی تقریبا یک پنجم ایران قراردارد.
پایتخت این کشور روم است. این کشوراز یک شبه جزیره وسیع ودو جزیره سیسیل و ساردنی (واقع در مدیترانه) تشکیل شده است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه یافته است و جزو گروه هشت به شمار می اید.
واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی ان ایتالیایی است.جمعیت ان 6 میلیون وششصدهزارنفراست و 6/91 درصد مردم ان مسیحی هستند.
اب وهوای ایتالیا مدیترانه ایی است, رشته کوه الپ درشمال کشورباعث سردی ان مناطق شده است و درجنوب نواحی سیسیل دارای اب وهوای گرم وخشک وبه لحاظ موقعیت خاص جغرافیایی بسیارزیبا است
که همین امرموجب هرساله گردشگران زیادی را به خود جذب کند واین باعث شده است جزو یکی از کشورهای با درامد بالا ازطریق توریست باشد.
راه های مهاجرت به ایتالیا
1. پناهندگی
2. تحصیل
3. کار
4. سرمایه گذاری
5.ازدواج
پناهندگی: این طریق مهاجرت به ایتالیا به شما توصیه نمیشود. سالانه تعداد زیادی ازمهاجرین غیر قانونی درمسیرمهاجرت به ایتالیا درراه های مختلفی مورد سوءاستفاده قرارمی گیرند.
پس بهتراست ازراه قانونی اقدام به اخذ اقامت ایتالیا کنید.
مهاجرت ازطریق تحصیل :
یکی از بهترین راه های برای اقامت در ایتالیا ازطریق تحصیل د راین کشور است. شما به راحتی با مدرک دیپلم دریکی ازدانشگاه های ایتالیا به تحصیل بپردازید.
زیرا اکثر رشته های تحصیلی ظرفیت ارائه پذیرش را دارد.بهترین راه برای اقامت به ایتالیا از نظراسانی و کم هزینه بودن , روش تحصیل در ایتالیا می باشد. که بهترین راه مهاجرت به ایتالیا در حال حاضرمی باشد.
بهتر است این رابدانید که دانشجویانی که بعد اتمام دوره تحصیل قصد اخذ اقامت دائم ایتالیا را دارند پروسه سختی را با توجه به قوانین مهاجرتی ایتالیا پیش رودارید.وهمچنین محدودیت سنی یکی ازعواملی است که باید به ان توجه کنید.
مهاجرت از طریق کار :
شما می توانید به عنوان تحصیل درایتالیا وارد این کشور شوید و درزمان تحصیل به کارکردن هم بپردازید. یا شما بعد ازاتمام تحصیل ازکارفرما درخواست کاربکنید بعد ازشروع کاردرایتالیا وپرداخت مالیات می توانید بعد از 3 الی 4 سال اقامت دائم در این کشوررابگیرید.
مهاجرت ازطریق سرمایه گزاری:
یکی ازراه های اسان که می توانید درایتالیا اقامت بگیرید ازطریق سرمایه گزاری و ثبت شرکت دراین کشورمی باشد.برای سرمایه گزاری درکشورایتالیا باید دقت لازم را داشته باشید, زیرا این روزها کلاهبرداران زیادی هم فعالیت زیادی دارند.
شما می توانید با ثبت شرکت دریکی ازکشورهای اروپایی اقامت را دریافت کنید. پرداخت مالیات هم درکشورهای اروپایی میزان کمی می باشد.
مهاجرت از طریق ازدواج :
اگر شما قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید می توانید با ازدواج با یک فردی که تابعیت ایتالیایی در کشورایتالیا دارد ازدواج کنید و بعد از ان می توانید مراحل برای اقامت دائم در این کشور پیگیر باشید و اقدام کنید.
اطلاعات گمرکی ایتالیا
پایتخت ایتالیا روم و مساخت ان336/301 کیلومتر مربع و جمعیت ان 794/753/60 نفرمی باشد.
زبان رایج در ایتالیا , ایتالیایی است. کشور های هم مرز ایتالیا,اتریش ,فرانسه,اسلونی,سوئیس,سان مارینو, واتیکان(در داخل شهرروم پایتخت ایتالیا قراردارد) است. ما با همراه باشید تا اطلاعاتی درزمینه ارز وچک مسافرتی(تبادل ان) ,دستگاه های خودپرداز,کارت ها اعتباری, تعرفه گمرکی , کالاهای وارداتی و صادراتی ممنوعه کشور ایتالیا را در اختیار شما قراردهیم.
اطلاعات ارزی و چک مسافرتی وتبادل ارز: پول ایتالیا یورو است.هر یوروبرابراست با 100سنت.اسکناس یوروبا مبالغ 5.10.20.50.100.200. چاپ می شوند.سکه نیزبا مبالغ 1 و 2 یورویی و 50.20.10.5.2.1. سنتی وجود دارد.
چک های مسافرتی در بیشتر مواقع مورد قبول است. برای جلوگیری از پرداخت هزینه اضافی, توصیه می شود.مسافران چک های مسافرتی به دلار امریکا,یورو یا پوند استرلینگ با خود به همراه داشته باشید.
چک های مسافرتی ,سایر چک ها و پول های خارجی در بانک ها,ایستگاه های راه اهن و هواپیماو در بیشتراوقات در هتل های شهرهای بزرگ قابل تبدیل می باشد.هیچگونه محدودیتی در صادرات و واردات ارز محلی یا بین الملی وجود ندارد.
دستگاه های خود پرداز: دستگاه های خود پرداز در سراسرایتالیا قبل دسترسی هستند. برای راحتی کار با دستگاه های خود پرداز می توانید به خودپردازهایی مراجعه کنید که علامت (بانکومات) را داشته باشند, این دستگاه دارای زبان های مختلف است و شما می توانید با هر زبانی که اشنا داشتید, کار بانکی خود را انجام دهید.
گردشگران باید به حفظ اموال خوددقت داشته باشند چون جیب بری وسرقت پوا در مناطق توریستی یه مشکل برای مسافران و گردشگران به شمار می اید. برداشت پول از دستگاه به طور موقت در شهرواتیکان ممنوع شده است.شما باید درهنگام خرید ودریافت پول ازفروشگاه ودستگاه ها حواستان به مقدارمبلغ دریافتی باشد.
کارت های اعتباری: مسترکارت,امریکن اکسپرس,... ویزا کارت دربیشترجاها قابل استفاده است.ازاوایل سال 2013,درشهرواتیکان فقط پول نقد پذیرفته می شود که این عمل,باعث جلوگیری ازپولشویی می شود.
در بعضی ازرستوران ها درصورتی که بخواهید با کارت های اعتباری هزینه را بپردازید,مبلغ بیشتری را به عنوان هزینه خدمات ازحساب شما کسرمی کنند پس بهتراست پیش ازحساب کردن, این مورد را سوال نمایید .
تعرفه گمرکی درایتالیا:کشور ایتالیا عضو اتحادیه اروپا است. اگر شما از انگلستان قرار است وارد ایتالیا شوید,میتوانید نسبت به خرید شامپاین, نوشیدنی های الکلی, لوازم جانبی مد و زیبایی, مواد ارایشی و سوغاتی اقدام کنید و با خودتان به ایتالیا بیاورید و همگی این موارد در قیمت های معادل, معاف از مالیات هستند.
شما اگر از کشور های عضوایالات اتحادیه اروپا به ایتالیا سفرمی کنید هیچ محدودیتی در مقدار یا ارزش کالاهایی که انها را برای مصارف شخصی خود وارد می کنید ندارید.البته کالاهایی که به مقصد بازرگانی واردشوند جز هزینه های گمرک حساب میشوند.
درادامه اطلاعاتی در رابطه با اینکه هرکالایی را تا چه میزان می توانید رایگان وارد کشورکنید در اختیار شما قرارمیدهیم.
800 عدد سیگار یا400سیگاریلویا200عددسیگار برگ یا یک کیلو گرم توتون و تنباکو
4لیترمشروب و16لیترابجوو1لیترنوشیدنی الکلی بالای22% الکل یا 2 لیترنوشیدنی الکلی پایین تر از22%الکل
کالاهای وارداتی ممنوعه: واردات گوشت, شیر,هر محصولی از خارج از کشورهای اتحادیه اروپا,گونه های گیاهی؛ گونه های جانوری محافظت شده,سلاح گرم بدون مجوز,تسلیحات و کالاهای تقلبی به خاک کشورایتالیا ممنوع می باشد.
کالاهای صادراتی هم مثل اثار باستانی که بیش تر از 50 سال قدمت داشته باشد,حتما باید مجوز صادرات داشته باشد.
ریجکتی ویزای سفربه ایتالیا
برای اینکه بتوانید با دردست داشتن ویزای ایتالیا به این کشورجذاب سفرکنید,این نکته را فراموش نکنید که ایتالیا به عنوان یکی اززیباترین ومتمد ترین کشورهای اروپایی شناخته شده است که سالیانه توریست های زیادی را به خود جذب میکند.

دلیل ریجکت شدن ویزای ایتالیا

 
اگر شما هم دوست دارید به همراه خانواده ودوستان به این کشور زیبا سفر کنید باید را بدانید که نوع ویزای درخواستی شما ازسوی سفارت کشورایتالیا ریجکت شود, برای دریافت مجدد ویزا یک امتیاز منفی را کسب خواهید کردوصدورویزای ایتالیا برای شما دشوار ترخواهد شد.
بلکه سفرکاری و یا تفریحی شما نیز به حالت تعلیق موجه درخواهد امد. پس حتما به شما توصیه می شود در تکمیل مدارک ارائه شده مورد نیاز برای دریافت ویزا ایتالیا دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید سفر خود را به صورتی مطمئن و در زمان مدنظرخود به انجام برسانید.
دلایل گوناگون ریجکت شدن ویزای ایتالیا
اگر به این دلایل توجه داشته باشید در هنگام دریافت ویزا دچار مشکل نخواهید شد:
1.فعالیت تبهکارانه وغیرقانونی گذشته یا کنونی که سبب منع قانونی خروج شما از کشور مبدا شده است.
2.مدارک جعلی ارائه شده برای فریب کارکنان سفارت جهت دریافت ویزای ایتالیا
3.توضیح ناکافی برای اقامت یا علت سفر خود به کشور ایتالیا
4.گذرنامه نامعتبر که تاریخ اعتباران تمام شده باشد یا روبه اتمام باشد.
5.گذرنامه اسیب دیده ومخدوش شده برای دریافت ویزا
6.عدم اثبات توانایی امرار معاش در مدت اقامت درایتالیا وعدم داشتن دارایی کافی برای تامین هزینه های کلی خود و خانواده تان در طول سفر
7.ارائه بیمه نامه نامعتبربرای سفربه کشورایتالیا
8.وضعیت نامطلوب ویزای شینگن برای دریافت ویزای کاری , تجاری و یا تحصیلی کشورایتالیا وریجکت های متعدد در هنگام دریافت ویزا از کشورهای اتحادیه اروپا
اعتراض به ریجکت شدن ویزای ایتالیا
اعتراض به ریجکتی ایتالیا کمی پیچیده ,زمان گیراست. دراین زمینه شما حدود 1 ماه فرصت دارید تا اعتراض خود را مطرح کنید.
در این اعتراض شما باید یک شکایت به دادگاه لاتزیو و شکایتی دیگر به کانون وکلای ایتالیا ارائه دهید. این را بدانید که حتما باید یک وکیل ایتالیایی پیگیرپرونده شما باشد.
به همین دلایل شما متوجه میشوید که پیگیری اعتراض به ریجکتی برای متقاضیان ایرانی مقرون به صرف نیست. شما دراین زمینه انرژی و هزینه زیادی را باید صرف کنید وهمچنین ممکن هم است که اعتراض شما با مخالفت روبرو شودو پیگیری نشود.
پس به شما این پیشنهاد می شود در صورت ریجکتی ویزا ایتالیا, از سفارت های دیگر پرونده خود را پیگیری کنید.