آژانس مسافرتی صبا گشت پرواز - برگزار کننده تورهای داخلی و خارجی

برای سفر به کشور تایلند نیاز به ویزای تایلند دارید. ویزای توریستی تایلند به مدت 3 ماه اعتبار دارد و می توانید طی این سه ماه 30 یا 58 روز در تایلند اقامت داشته باشید.

ویزای توریستی تایلند به صورت یکبار ورود و دو بار ورود صادر می شود. ویزای یکبار ورود 3 ماه اعتبار دارد و 58 روز اجازه اقامت و ویزای دو بار ورود 6 ماه اعتبار دارد.که در هر بار ورود میتوانید 58 روز اقامت داشته باشید.

اگر قصد تقاضای ویزای تایلند از طریق ایران رادارید باید در ایران حضور داشته باشید .در زمان تقاضای ویزای تایلند نیازی به مراجعه حضوری به سفارت نیست.و و قت سفارت برای مصاحبه حضوری نیاز نیست مگر اینکه بخواهید ویزای تجاری بگیرید یا اینکه اقامت بلند مدت در تایلند داشته باشید که در اینصورت باید حضورا به سفارت مراجعه کنید.

وقتی با ویزای توریستی وارد تایلند می شوید نمی توانید به اشتغال یا تحصیل بپردازید

برای شروع ،از سایت سفارت پادشاهی تایلند فرم تقاضای ویزای تایلند را بردارید و پر کنید. برای هر متقاضی باید یک فرم در دو نسخه تکمیل نمایید.

انواع ویزای تایلندویزای عادی سینگل تایلند : قیمت صدور ویزا 38 یورو و مدت زمان آن 3 روز کاری می باشد


فرم مشخصات ویزای تایلند

مدارک لازم جهت ویزای تایلند :

فرم تقاضای تکمیل شده

شناسنامه ایرانی و کارت ملی همراه کپی آنها

گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار

دو قطعه عکس 4*6 رنگی با زمینه سفید

گردش سه ماه آخر حساب بانکی و مانده حساب بانکی

پرینت حساب بانکی روی سربرگ انگلیسی با مهر بانک به سفارت ارائه شود

بلیط رفت و برگشت به تایلند

واچر هتل جهت مدت اقامت در تایلند

ویزای توریستی هم به صورت و هم به صورت فوری صادر می شود.

صدور ویزای عادی هفت روز کاری و ویزای فوری دو روز کاری به طول می انجامد.

اگر میخواهید بیشتر از زمانی که در ویزایتان درج شده در تایلند بمانید به اداره مهاجرت تایلند مراجعه کنید و جهت تمدید و تغییر ویزا اقدام نمایید

دقت داشته باشید که پاسپورتتان نباید مخدوش باشد و حتما یک صفحه کاملا سفید برای قرار گیرفتن ویزای تایلند در آن ، وجود داشته باشد.

ممکن است در زمان اقامت در تایلند نیاز داشته باشید به مدت کوتاهی به کشور دیگر سفر کنید و مجددا به تایلند بازگردید،اگر قصد چنین کاری را دارید به اداره مهاجرت اطلاع دهید. از گذرنامه تان کپی بگیرید فرم TM-8 را پر کنید ،1000 بات برای یک بار ورود مجدد و 3800 بات برای چند بار ورود مجدد پرداخت کنید.

اگر حتی برای یک روز به صورت غیر قانونی و خارج از زمان بندی ویزایتان در تایلند بمانید و پلیس شما را دستگیر کند .به مشکل بر میخورید.

ساعات مراجعه به سفارت تایلند 8:30 تا 16:30 یکشنبه تا پنج شنبه است که از ساعت 8:30 تا 11:30 تحویل مدارک صورت میگیرد و از 13:30 تا 16:30 دریافت ویزا.

آدرس سفارت تایلند در تهران : خیابان بهارستان کوچه استقلال پلاک 4

ویزای تایلند ارزان به صورت عادی یا فوری تضمینی با آژانس صباگشت پرواز در تهران مجری مستقیم اخذ ویزای تایلند به صورت فوری و عادی و انجام

کلیه امور اخذ ویزا ارزانترین نرخ و 100 ضمانت حسن انجام تعهدات و ارائه خدمات مسافرتی ویژه از قبیل رزرو هتل ، اخذ ویزا ، وقت سفارت ،

 پروازهای ادامه مسیر ، امور نمایشگاهی ، مترجم و راهنمای فارسی زبان ، سرویس رایگان به مراکزخرید ، ترانسفر اختصاصیVIP.